Gewonde bij aanrijding op Bloklaan in Loosdrecht

LOOSDRECHT – Woensdagochtend is een persoon gewond geraakt bij een ongeval op de Bloklaan N403, tussen Loosdrecht en Loenen aan de Vecht.

De eerste melding van het ongeval, ter hoogte van Recreatiecentrum Mijnden, kwam rond kwart over negen binnen. Een half uur later werden de brandweerkorpsen van Loenen aan de Vecht en Loosdrecht opgeroepen om het ambulancepersoneel te assisteren.

Het slachtoffer moest worden gestabiliseerd en met behulp van een wervelplank uit het voertuig worden gehaald. Om dit mogelijk te maken, knipte de brandweer het dak van het voertuig open. Het slachtoffer is vervolgens met onbekend letsel naar het ziekenhuis vervoerd.

Hoe het ongeval precies heeft kunnen gebeuren, is nog niet helemaal duidelijk. Volgens getuigen botste de zwarte auto achterop het grijze voertuig, welke vervolgens doorschoot en met een harde klap tegen een verkeersbord op de middengeleider tot stilstand kwam. De bestuurder van het achterop komende voertuig kwam met de schrik vrij.

Bergingsbedrijf Modern heeft beide voertuigen afgesleept. De Bloklaan was door het ongeval lange tijd afgesloten voor verkeer.